1. časť 

Veľké straty v malých samosprávach

Verejné zdroje sa nestrácajú len vo veľkých sumách, v kauzách na celonárodnej úrovni. Oligarchovia si tvoria priestor i v malých či väčších obciach, kde je dostatok priestoru na zneužitie verejných kás. Predsedníćka OZ Proti korupcii Vanda Tuchyňová predstavuje prípad obce Rosina. 

2. časť 

Sekáme alebo hladkáme chobotnicu

Diskusia o korupcii na Slovensku medzi novinármi a politikmi. Moderuje Eugen Korda. Diskutéri: Lucia Nicholsonová (SaS),  Juraj Blanár (Smer), Marián Leško (novinár)

3. časť 

O koľko sme sa pohli vpred ? Mimovládky a korupcia

Priestor dostali aj mimovládne organizácie, ktoré sa svojou činnosťou dotýkajú korupcie na Slovensku. Pozvanie prijali Tomáš Szalay- Health Policy Institute, Pavel Sibyla z Nadácie Zastavme korupciu, Matúš Sloboda z  Demagog.sk, Martin Turček z Transparency International. Moderuje Vanda Tuchyňová.

4. časť

Ako vzniká korupcia, diskusia so psychiatrom Petrom Hunčíkom

Čo stojí za vznikom korupcie. Ako vzniká, kde sa tvorí v človeku zárodok, ktorý ho vedie, pobáda k technikách mimo pravidiel?  V diskusii s Vandou Tuchyňovou odpovedá Peter Hunčík

5. časť

Som z inej planéty, podnikám bez korupcie a úplatkov

Sú podnikatelia, ktorí nepodľahli tlaku prostredia, netvrdia, že inak sa nedá, naopak veria a potvrdzujú, že ten kto sa zamotá do osídiel korupcie v podnikaní, neskončí šťastne ani v súkromnom živote. Ponúkame svedectvá úspešných ľudí.

6. časť

Večer Adely Banášovej a jej hostí

Po celodenných vážnych  dišpútách sme ukončíli Protikorupčný festival galavečerom, počas ktorého  glosovali  hostia Adelys Banášovej tému korupcie.   Na scéne boíl aktivista Juraj Hipš, psychiater Péter Hunčík, herec Lukáš Latinák.

ROČNÍKY

2014 2015 2017 2020